3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Színészeti Lexikon II.kötet Mihályfi-Zsonglőr Szerk.: Németh Antal. Budapest, 1930, Győző Andor kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit kopott gerinccel. Töredék kötet.