800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Tolsztoj: Feltámadás. 1-2. köt. Bp., é. n., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Illusztrációkkal, a két kötet egybekötve. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.