1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta EndrÅ‘di Sándor. RemekÃrók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel.