5 000 HUF
Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár. Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.