2 400 HUF
Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Budapest, 1896, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben, 330 p. A borítója kopott, foltos. A gerince deformált. A kötése meglazult. A hátsó előzéklap hiányzik! A hátsó védőlap javított, cellux-szal ragasztott!