150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
gróf Széchenyi István: Világ, vagy is felvilágosító töredékek némi hiba s előitélet eligazítására. Pest, 1831. Füskúti Landerer. 10+XL+41-539+5 p. Első kiadás! későbbi, a gerinc alsó részén kissé sérült félvászonkötésben. Néhol foxing-foltok előfordulhatnak.