13507.
282. Closed Online auction
Books: Science and technology
5 000 HUF
Br. Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Fordította Babarczi Schwartzer Ottó. Budapest, 1891, Hornyánszky Viktor Könyvnyomdája. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötés, márványozott lapélekkel, az előzéklap belsején, és a címoldalon ceruzás és egy tollas bejegyzésekkel.