13496.
282. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Dr. Lorenz Böhler: A csonttörések kezelése III. kötet. Budapest, 1962, Medicina Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon kötés.