13594.
282. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai Therapia. Budapest, 1940. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 854+865+III p. A könyvben számos fotó és illusztráció található. A borítója kopottas.