13427.
282. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 000 HUF
Dr. vitéz Tátrallyay (Wein) Zoltán: Fül-, orr-, torok- és gégegyógyászat. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Kiadói kopottas egészvászon kötés, fekete-fehér szövegközti ábrákkal.