13559.
282. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
F. L. Neher: Röntgen regényes élete. Fordította: Fodor József. Budapest, 1942, Renaissance Kiadás. Kiadói félvászon kötés, 288 p. A gerince foltos. A borítója picit kopott, sérült.