13600.
282. Closed Online auction
Books: Science and technology
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerzÅ‘ szÃnes és egyszÃnű rajzaival. FordÃtotta Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, némileg sérült kötéssel.