13003. 282. Closed Online auction Books: Travelling, cities
2 000 HUF
0 HUF
A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorkkal.
Photo of the item taken by : vörös_iván