6 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia Írásban és Képben V. Felső-Magyarország (I. rész). 1-14 füzet. Töredék kötet. Bp., 1899, Révai. Kiadói papírkötés, kiadói egészvászon mappában, megviselt állapotban, a papírborítók gerince kissé sérült, egy-két borító kissé foltos, egy-két borító széle kissé szkaadozott, a mappa kopott, foltos, a gerince sérült, egy-két helyen ceruzás aláhúzásssal, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval.