1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kiadói kissé kopottas gerincű aranyozott egészvászon sorozatkötésben, fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva, egy kijáró lappal.