Books: Travelling, cities

Number of items: 126

13006.

10 000 HUF
25,91
28,57

Vitéz Várady Károly(szerk.): Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1941. Az anyaországot, a visszacsatolt Felvidéket, Kárpátalját, Kelet-Magyarországot és Felső-Erdélyt magában foglaló kilencedik kiadás. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben jó állapotban.
13007.

5 000 HUF
12,95
14,29

Kővágó József: Budapest közállapotai az 1945/46 tél küszöbén. Szerk.: Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Budapest, 1946, Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, szövegközti ábrákkal illusztrálva. Jó állapotban.
13008.

2 000 HUF
5,18
5,71

Les Guides Blues Paris et ses environs. Paris-London, 1924,  Hachette-Macmillan. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a kötése sérült, a függelék kijár, számos alaprajzzal, térképpel, köztük kihajtható térképekkel illusztrálva, francia nyelven./ Linen-binding, with a little damage, the appendix is going out, in french language.
13009.

1 600 HUF
4,15
4,57

Dr. Nyisztor Zoltán: Mandarinok, kulik és misszionáriusok. Bp., 1937, Szent-István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a borítója szakadozott, a fűzése meglazult, a könyvtest megtört, a könyvtest részben elvált a borítótól, fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva.
13010.

2 000 HUF
5,18
5,71

Gallus Sándor, Mithay Sándor: Győr története a vaskorszakig. Győr Szab. Kir. Város monográfiái első kötete. Győr, 1942, Győr Szab. Kir. Város Közönsége. Kiadói papír kötésben.
13011.

4 000 HUF
10,36
11,43

A régi Salgótarján képes levelezőlapokon. The old Salgótarján in Postcards. Stary Salgótarján Na Pohladniciach. Szerk.: Dupák Gábor. Salgótarján, 1996, Balassi Bálint Könyvtár. Kiadói papírkötés, magyar, angol és szlovák nyelven.
13012.

5 000 HUF
12,95
14,29

13013.

4 000 HUF
10,36
11,43

13014.

2 400 HUF
6,22
6,86

William B. Seabrook: Utak a dzsungelben. Budapest, 1936, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, fekete-fehér képekkel és egy térképpel illusztrálva.
13015.

1 000 HUF
2,59
2,86

13016.

1 200 HUF
3,11
3,43

Dr. Pogány Mária, Gránitz Györgyné (szerk.): Fejezetek Vál történetéből és néprajzából. Budapest, 1997, Vál Önkormányzat. Kiadói papírkötés, a címlapja hiányzik, intézményi bélyegzővel.
13017.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF