Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 106
1460347
31098
282
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
DN "Bányaanyag Törzsgárda" zománcozott fém kitűző T:2
1 000 HUF
1460344
31099
282
Numismatics
DN "Gyógyszeripari Kutató Intézet - 10 év Törzsgárda" zománcozott fém kitűző T:2
1 000 HUF
1460534
31100
282
Numismatics
DN "Ózdi Kohász S. E." fém díjérem (50,5mm) T:2-
1 000 HUF
1457851
31101
282
Numismatics
4db-os magyar "Május 1" tematikájú kitűző tétel T:2 1401783
31102
282
Numismatics
5db-os vegyes magyar szocialista kitüntetés és jelvény tétel, közte "A Tanács Kiváló Dolgozója", "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" mindegyik tokban T:1-,2
1 000 HUF
1458248
31103
282
Numismatics
6db-os, nagyrészt űrrepülés tematikájú kitűző és jelvény tétel, közte DN "Szovjet-magyar közös űrrepülés" jelzett Ag kitűző tokban (8,1g/0.835) T:1-2-
1 200 HUF
1446263
31104
282
Numismatics
6db-os vegyes magyar kitüntetés, jelvény és kitűző tétel, közte DN "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:2
1 000 HUF
1414730
31105
282
Numismatics
6db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "SZOT", "KISZ Önkéntes Ifjúsági Tábor 1961" T:2
1 000 HUF
1445467
31106
282
Numismatics
6db-os sport- és díjérem tétel, közte 1931. "P.S.C. 1931 Férfi E. II." fém díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (50mm), Iván István (1905-1968) 1950. "M.K.H.SZ. 1948/49. Szövetségi Díj I." aranyozott díjérem (40,5mm) T:2,2-
1 000 HUF
1458444
31107
282
Numismatics
7db-os vegyes szocialista jelvény és kitűző tétel, közte DN "József Attila Olvasómozgalom" fém kitűző (2x) T:2 1446368
31108
282
Numismatics
7db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel, közte DN "Tallin" jelvény, DN "Kreml" zománcozott jelvény T:2 7pcs of various badges and pins, including ND "Tallin" badge, ND "Kremlin" enamelled badge C:XF
1 000 HUF
1414718
31109
282
Numismatics
Vegyes 7db-os szocialista jelvény tétel, közte ~1970-1980. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, sérült tokban; ~1970-1980. "Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, igazolvánnyal, kicsit sérült tokban T:2,2-
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035