Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag és Br emlékérem pár (36,13g/0825/42,5mm) T:1,1- kis ph.
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk, Szent István halálának 950. évfordulójára, a Szent Jobb országjárásának emlékére 1038-1988" patinázott vörösréz emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti tokban (70mm) T:1- karc
Papp László (1947- ) 1992. "Magyar Csapat - CITIVS ALTIVS FORTIVS" Ag emlékérem szett (5xklf), magyar sikersportágak; vízilabda, vívás, öttusa, birkózás és férfi torna, díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:2 (PP) kis patina
Peternák Gusztáv (1928-) 1978. "MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat" Ag és Br emlékérem pár (34,26g/0.800/42,5mm) T:1 enyhe patina, ujjlenyomat
Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. / Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.
Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése - Mohács / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag és Br emlékérem pár (25,04g/0.800/42,5mm) T:1,1- kis ph.
Rétfalvi Sándor (1941- ) DN "Pécsi Katedrális" kétoldalas Br plakett. "CATHEDRALIS QUINQUE ECCLESIENSIS PÉCS / DEI GENITRIX IM CUBICULO CHRISTI E SEC IV" (115mm) T:2 ph.