6 000 HUF
cca 1906 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1906. március 1.Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és gyári technikai eszközök raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomárúk, Ditmar R.-féle műanyagárúk egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Hungári Könyvnyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borítója megviselt állapotban, kopott, foltos, a gerince sérült, a kötése meglazult, a kötéstáblák belseje és a védőlapok némileg foltosak, de belül rendben van, gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.