Chinaware / Porcelain Number of items: 67
1456210
11076
282
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, d:25,5 cm
9 000 HUF
1459474
11077
282
Other collectibles
Herendi kék cinke, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
5 000 HUF
1454939
11078
282
Other collectibles
Herendi virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 1455184
11079
282
Other collectibles
Herendi virágmintás tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x6x5 cm
1 000 HUF
1441942
11080
282
Other collectibles
Herendi virágmintás porcelán áttört tálka, kézzel festett, kisebb kopás nyomokkal az aranyozott széleken, jelzett, 13x10x3 cm.
3 000 HUF
1408816
11081
282
Other collectibles
9 000 HUF
1457067
11082
282
28000
Other collectibles
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm
28 000 HUF
1460187
11083
282
Other collectibles
Zsolnay 6 személyes teás készlet: 6 db csésze+alj, 2 db kanna, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, matricásak, jelzettek, kis kopásnyomokkal, némelyik apró csorbával, különböző méretben
6 000 HUF
1460005
11084
282
Other collectibles
Zsolnay barátcinege, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
1 200 HUF
1460089
11085
282
Other collectibles
Zsolnay labdázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
4 000 HUF
1460094
11086
282
Other collectibles
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
3 000 HUF
1455323
11087
282
Other collectibles
Zsolnay Anonymus, alap mázas porcelán, jelzés nélkül, karcolásokkal, 22×16 cm, m:19 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035