11083. 282. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
9
0 HUF
Zsolnay 6 személyes teás készlet: 6 db csésze+alj, 2 db kanna, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, matricásak, jelzettek, kis kopásnyomokkal, némelyik apró csorbával, különböző méretben
Photo of the item taken by : vörös_iván