10519. 282. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
0 HUF
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): 2 db alkalmi grafika Bárándy György ügyvéd részére, rézkarc, papír, jelzettek, különböző méretben
Photo of the item taken by : lapis_eperke