10056. 282. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Almát hámozó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, restaurált, foltos, keretben, 37×27 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván