10117. 282. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Lunczer Anikó (1942- ): Ártér. Színes linómetszet, papír, jelzett, keretben, 34×21 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván