1852 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama. 8 szám egybekötve, nem lapszámozás szerinti sorrendben. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1855 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1860 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1863 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1865 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 40. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 39. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1867 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve, nem lapszámozás szerinti sorrendben. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.