2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Budapest, é.n. Műemlékek Országos Bizottsága, Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, magyar, angol, német és francia nyelven. Kissé megviselt állapotban, sérült lapokkal, borítóval, golyó ütötte lyukkal.