3 500 HUF
9,07 EUR, 10,00 USD
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete. 30. számú, a Kisgrafika Barátok Köre tagjai részére készült, kézzel sorszámozott példány, készült 200 példányban. A szerző által Szigeti István (1906-1981) gyűjtő, numizmatikusnak dedikált példány. Félvászon kötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.