13957. 283. Closed Online auction Books: History
800 HUF
0 HUF
Dümmerth Dezső 2 db könyve: A két Hunyadi. Bp., 1985, Panoráma. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Emese álma - Virrasztó géniusz. Bp., 1987, Ifjúsági. Papírkötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván