800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Budapest, 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Nyolcadik kiadás. Korabeli kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, az elülső borító belsején a Magyar Királyi Vallás és Közoktatásügyi Miniszter ajándéka címkével. Jó állapotban.