6 000 HUF
Kállay Ferenc: A pogány magyarok vallása. Bp., 1861, Lauffer és Stolp. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az első három lap kijár, intézményi bélyegzővel.