1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Margaret Goldsmith: Krisztina svéd királynő. Fordította Fischer Annie. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói picit kopott aranyozott egészvászon kötés.