1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Pukánszky Béla: Erdélyi szászok és magyarok. Budapest, 1943, Danubia. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopottas borítóval.