Books: History Number of items: 104
1414514
13993
283
Books: History
Other collectibles
Imre Sándor : Gróf Széchenyi István nézetei a nevelésről.
Bp., 1904, Politzer. (Gámán J. ny. Kolozsvár.) [4], 271 l. Korabeli félvászon-kötésben. jó állapotban.
1 800 HUF
1462029
13994
283
Books: History
Other collectibles
Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné, regény. Budapest, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Viseltes papírkötés, 463 p.
1 400 HUF
1462006
13995
283
Books: History
Other collectibles
Brigitte Hamann: Elisabeth Kaiserin wider Willen. Knaur Biographie, Amalthe Verlag Wien - München, 1982. Puha papírkötés, számos kép, 659 p.
1 000 HUF
1462034
13996
283
Books: History
Other collectibles
Brigitte Hamann: Erzsébet királyné. Európa, Budapest, 1988. Kiadói egészvászon kötés + kiadói papírkötés, számos kép, 659 p.
1 400 HUF
1462038
13997
283
Books: History
Other collectibles
Habsburg lexikon. Szerk. Brigitte Hamann, Szmodits Anikó. Fordították többen. Budapest, 1990, Új Genius Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban. 1465240
13998
283
Books: History
Other collectibles
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1934, Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, belül a kötéstáblán javítással, kissé kopottas állapotban.
2 400 HUF
1293763
13999
283
13000
Books: History
Other collectibles
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Megviselt állapotú vászonkötésben, töredezett lapszélekkel.
13 000 HUF
1341091
14000
283
Books: History
Other collectibles
Dr. Mössmer Pál: A német tudományos szocializmus. Bp., 1908, Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászonkötésben.
1 000 HUF
1434539
14001
283
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
1342857
14002
283
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
1246368
14003
283
Books: History
Other collectibles
Gaál Mózes: Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel. (Hazafias Könyvtár IX.)
Bp., é.n., Stampfel. 187 p. Kiadói, kissé foltos, gerincén sérült félvászonkötésben.
1177443
14004
283
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035