30 000 HUF
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé megviselt állapotban: A 6.,9.,10.,13. kötetek gerince kopott, viseltes. A 6.,3. kötetek borítója sérült, viseltes. A 1. kötet gerince hiányzik, a borítója kopott. De belül alapvetően jó állapotban. Volt könyvtári és Ex libris bélyegzővel.