50 000 HUF
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötetek. Budapest, 1893-1900. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A borítók kissé kopottak, a gerincek kissé kopottak, némelyik kötet gerince (1.,8.,13,14.,17. kötetek) kissé sérült, a 6.,7. kötetek gerince sérült, de belül jó állapotban.