4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A XX. század könyvművészete. A Magyar Bibliophil Társaság első kiállítása az Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1921. 362. számozott példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.