14734. 283. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Adalbert Stifter: Abdias. Pesth, 1853, Verlag von Gustav Heckenast. Kiadói vászonkötés, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban, angol nyelvű kézzel írott dedikációval
Photo of the item taken by : ttg