1 000 HUF
Altay Margit: Lili baba és Teddy, Pajtás és a karácsonyi angyalkák. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állaptban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, Altay Margit Ex Libris-szével.