10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Féjja Sándor, Kőháti Zsolt, Sándor Tibor, Veress József: Magyar Filmlexikon I-II. Szerk.: Veress József. Budapest, 2005, Magyar Nemzeti Filmarchívum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.