14626. 283. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Rejtő Jenő(4 db): Csontbrigád; Az elveszett cirkáló; Piszkos Fred, a kapitány; Piszkos Fred közbelép Fülig Jimmy őszinte sajnálatára. Bp., 1966-1967, Albatrosz. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván