14633. 283. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Szigeti József: Egy színész naplója. Kiadja Vas Gereben. Pest, 1856, Emich Gusztáv. Átkötött, javított gerincű félvászon kötés, az védő-, és előzéklapok hiányzonak, a borítója kopottas.
Photo of the item taken by : ttg