3 000 HUF
Szokoly Viktor: Regényes rajzok Petőfi Sándor ifjúkori éveiből. Pest, 1859, Vahot Imre, Müller Emil Könyvnyomdája. Átkötött kissé viseltes félvászon kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, a Váczi Casino bélyegzőivel.