1 000 HUF
Vegyes sport témájú könyvek: 6 db: Vándor Kálmán: Futballvilágbajnokok A-Z-ig. Bp., 1986, Lapkiadó. Kiadói papírkötés. Elek Ilona, Elek Margit: Így vívtunk mi. Bp, 1968, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóban, intézményi bélyegzőkkel. Stanley Matthews: Életem a labdarúgás. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Fekete Pál: Orth és társai (Orth György - Schlosser Imre - Zsák Károly). Bp., 1963, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes kopott, firkált borítóval, intézményi bélyegzővel. Sebes Gusztáv: Örömök és csalódások. Egy sportvezető emlékei. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Vitos György: A Pick Szeged európai kupatörténete. Szeged, 2004, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.