Books: Other rarities Number of items: 516
1464012
14690
283
Other collectibles
Német-magyar, magyar-német műszaki szótár I-II. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
2 000 HUF
1464004
14691
283
Other collectibles
1 600 HUF
1463988
14692
283
Other collectibles
2 000 HUF
1463971
14693
283
Other collectibles
Magyar Értelmező Kéziszótár I-II. Bp., 1999, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
1 000 HUF
1463964
14694
283
Other collectibles
Általános Kislexikon 1-2. Bp., 2005, Magyar Nagylexikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, kiadói karton dobozban. Jó állapotban.
3 000 HUF
1463920
14695
283
Other collectibles
Magyar-angol műszaki szótár. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János és Katona Loránt. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Hatodik, változatlan kiadás.
1 200 HUF
1463933
14696
283
Other collectibles
Országh László: Angol-magyar nagyszótár I-II, magyar-angol nagyszótár I-II. Bp, 1988-1990, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
5 000 HUF
1463942
14697
283
Other collectibles
Halász Előd: Német-magyar nagyszótár I-II., Magyar-német I-II. Bp, 1988, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
5 000 HUF
1444697
14698
283
Other collectibles
9 000 HUF
1440906
14699
283
Other collectibles
Magyar Hírmondó sorozat, 5 kötet: Károlyi Gáspár, a gönci prédikátor. Szerk.: Szabó András. Budapest, 1984, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Virág Benedek: Magyar Századék. Szerk.: Mezei Márta. Fordította és a jegyzeteket írta: Wimmer Éva. Budapest, 1984, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Elmét vidító elegy-belegy dolgok rövidebb és hosszabb csípős históriák...
1 200 HUF
1440245
14700
283
Other collectibles
Rendíthetetlenül. A hazaszeretet versei. Szerk.: Benedek István. Budapest, 1998, Officina Nova. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
1 400 HUF
1440248
14701
283
Other collectibles
György Miklós Böhm: Enrico Caruso. Budapest, 2003, Kornétás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói zsugorfóliában, 2 cd-vel. Jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035