Number of items: 516

Hedin, Sven: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., é. n., Magyar Közlöny. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14738.

1 200 HUF
3,11
3,43

Rákosi Mátyás: A fordulat éve. Budapest, 1951, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben
14739.

2 400 HUF
6,22
6,86

14740.

2 000 HUF
5,18
5,71

László Zsigmond: Liszt Ferenc és az orosz zene. Bp., 1955, Magyar-Szovje Társaság. Készült 2000 példányban. Félvászon kötésben, jó állapotban.
14741.

1 000 HUF
2,59
2,86

Békés István: Magyar ponyva pitaval. Budapest, 1966, Minerva. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
14742.

800 HUF
2,07
2,29

Dr. Kós Károly: Eszköz, munka, néphagyomány. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, számos illusztrációval. Jó állapotban.
14743.

800 HUF
2,07
2,29

Dr. Bartha József: A Magyar Nemzeti Irodalom Története I-II. Budapest, 1910, Szent István Társulat, 397+372 p. Második, javított kiadás. Átkötött egészvászon kötés. A borító kopottas, és a gerince sérült.
14744.

1 000 HUF
2,59
2,86

14745.

800 HUF
2,07
2,29

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
14746.

800 HUF
2,07
2,29

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapotban.
14747.

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapot...

800 HUF
2,07
2,29

14748.

800 HUF
2,07
2,29

14749.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF