Books: Other rarities Number of items: 516
1462930
14580
283
Other collectibles
Altay Margit: Lili baba és Teddy, Pajtás és a karácsonyi angyalkák. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állaptban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, Altay Margit Ex Libris-szével.
1 000 HUF
1462673
14581
283
Other collectibles
Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kissé viseltes papírkötésben.
1 000 HUF
1462739
14582
283
Other collectibles
A kínai nevek és szavak magyar átírása. Összeállította Csongor Barnabás és Ferenczy Mária. Bp., 1993, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1 000 HUF
1461230
14583
283
Other collectibles
1 600 HUF
1468398
14584
283
Other collectibles
Kondor Béla: Boldogságtöredék. Versek és rajzok. Bp., 1971, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Ébredő Afrika. Néger költők antológiája. Szerk.: Bella György. Bp., 1961, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1469073
14585
283
Other collectibles
1 000 HUF
1468816
14586
283
Other collectibles
Békés István: Magyar ponyva pitaval. A XVIII. század végétől a XX. század kezdetéig. Bp., 1966, Minerva. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1465988
14587
283
Other collectibles
4 db bridzs témájú könyv: Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája; Widder Lajos: Versenybridzs; Zánkay Péter: Bridzs; Zánkay Péter: Bridzsezzünk jobban! Példányonként változó állapotban.
1 000 HUF
1464774
14588
283
Other collectibles
1 400 HUF
1464749
14589
283
Other collectibles
Meyers Konversations-Lexikon. 1. köt. Lipcse - Bécs, é. n., Bibliographisches Institut. Színes illusztrációkkal, térképekkel. Kissé megviselt, díszes bőrkötésben.
1 000 HUF
1463959
14590
283
Other collectibles
2 db mesekönyv: Benedek Elek: Nagy mesekönyv 2. (1995); Benedek Elek: Világszép nádszálkisasszony (é. n.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1463949
14591
283
Other collectibles
Lengyel Györgyi: Keresztszemes kézimunkák. Bp., 1981, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035