10 000 HUF
Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1-20. köt. Budapest, 1935-1936, Szent István-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötésben. Változó állapotban, többnyire kopottas borÃtóval, gerinccel. A sorozat teljes, de a pótkötetek hiányoznak belÅ‘le.