14242.
283. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 000 HUF
Matematikai versenytételek. Középiskolai matematikai és fizikai lapok könyvtára 3-5 sz. Tanulóversein kitüzte a Br. Ötvös Loránd Matematikai és Fizikai Társulat 1894-1928. Megoldásokkal, és jegyzetekkel közli Kürschák József. Szeged, 1929, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.