Books: Science and technology

Number of items: 151

Dr. Hermann Hager: Handbuch der pharmaceutischen praxis. Für apotheker, ärtze, drogisten und medicinalbeamte. Berlin, 1883, Julius Springer. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, szövegközti illusztrációkkal, német nyelven./ Half-leather-binding, in german language.
14237.

6 000 HUF
15,54
17,14

14238.

100 HUF
0,26
0,29

Dr. Czeizel Endre: Aki költő akar lenni, pokolra kell annak menni? Magyar költő-géniuszok tesi és lelki betegségei. Bp., 2001, GMR Reklámügynökség.
14239.

1 600 HUF
4,15
4,57

14240.

1 600 HUF
4,15
4,57

Dr. Faller Jenő: Jó szerencsét!. Események, képek a bányászat múltjából. Budapest, 1975, Műszaki Könyvkiadó, 169 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Megjelent a 25. magyar Bányász-nap emlékezetére, a Magyar Szénbányászati Tröszt patronálásában.
14241.

800 HUF
2,07
2,29

Matematikai versenytételek. Középiskolai matematikai és fizikai lapok könyvtára 3-5 sz. Tanulóversein kitüzte a Br. Ötvös Loránd Matematikai és Fizikai Társulat 1894-1928. Megoldásokkal, és jegyzetekkel közli Kürschák József. Szeged, 1929, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
14242.

2 000 HUF
5,18
5,71

Dr. Kolos Ede-Kolosné Pethes Edit: Hazai gyógynövényeink. Bp., 1955, Művelt Nép. Átkötött félvászon kötés, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
14243.

1 000 HUF
2,59
2,86

14244.

4 000 HUF
10,36
11,43

14245.

1 600 HUF
4,15
4,57

Belorvosi diagnosztika. Szerk. Jendrassik Ernő. Bp., 1921, Mai Henrik és fia. 597 p. Korabeli, a gerincén kissé sérült félvászonkötésben.
14246.

1 000 HUF
2,59
2,86

14247.

1 000 HUF
2,59
2,86

Eckhardt Sándor(szerk.): Klinikai onkológia. Bp., 1977, Medicina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
14248.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF