12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Budapest, 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Kiváló állapotban.